hero
Проєкти

За роки роботи, компанія успішно реалізувала більше 500 проєктів наших клієнтів, які передбачали як виготовлення одного автомобілю, так і кількох сотень, як звичайних, так спеціальних надбудов, автофургонів або бортових платформ.

У кожному випадку ми аналізували та реалізовували побажання замовника, як щодо комплектації, так і інших складових проєкту, таких, наприклад, як термін поставки, вартість, інші ключові фактори, які забезпечували вже потреб замовників або їх клієнтів у швидкості, зручності логістики, відповідності певним температурним режимам.

Для когось ключовим параметром проєкту є мінімальне відхилення (у долях градусів) від температури, при якій перевозиться вантаж, та сертифікація такого фургону, для когось - встановлення спеціального обладнання (наприклад для перевезення рол-кейджів), а для когось правильний підбір та розрахунок вантажопідйомності автомобіля та його міцності.

Нижче наведена лише невелика частина реалізованих проєктів згрупована за сферами діяльності наших замовників. У будь-якому випадку звертайтесь! Будемо раді прийняти участь у Вашому проєкті та надати свої пропозиції.

Понад 15 років досвіду