Про компанію
Філософія нашої компанії ґрунтується на совісті і чистоті. Ми впевнені, що тільки перевірка часом і прозорий бізнес завойовують довіру клієнтів.

Компанія InterCargoTruck протягом багатьох років приваблює своїх клієнтів високою європейською якістю і професійним підходом до своєї справи. ІнтерКаргоТрак - лідер українського ринку з виробництва рефрижераторних, ізотермічних, мультитемпературних, промтоварних і спеціальних кузовів-фургонів.

Ми розробляємо, проєктуємо і виробляємо фургони будь-якого типу і складності. Компанія зосереджується на постійному русі та розвитку, поліпшенні якості, взаєморозумінні з клієнтом, чесній і прозорій співпраці, комплексному підході до вирішення завдань. Ми не економимо на матеріалах і процесах, використовуємо тільки сертифіковані комплектуючі та сучасні європейські технології виробництва. Саме тому нам довіряють багато відомих брендів і компаній, які вже є нашими клієнтами і партнерами багато років.

 

Наш досвід ґрунтується на досвіді іспанських, французьких, німецьких, австрійських і фінських виробників, як кузовів, так і комплектуючих для комерційного транспорту.

Наша місія - проєктування, розробка, виробництво, технічне обслуговування і ремонт різнопланових надбудов і установок на шасі вантажних автомобілів, суцільнометалевих фургонів, що задовольняють потребам і очікуванням наших клієнтів, відповідають затвердженим міжнародним стандартам, нормативним документам, нашій технологічній компетентності та можливостям.

Наша компанія виступає за постійне і впорядковане зростання, засноване на широкому виробничому досвіді іноземних партнерів.

Цінність нашої пропозиції для клієнтів полягає у ставленні нашої компанії до розробок і вироблених нами продуктів, фокусуванні на вирішенні потреб клієнтів та їхніх бізнес-завдань.

Наше покликання - продовжувати проєктувати, розробляти і виробляти такі продукти, які пропонують реальні рішення, а також здійснювати їхнє технічне обслуговування і ремонт.

Різниця між компаніями, що працюють в одній сфері діяльності, полягає в пристрасті, з якою вони розробляють і виробляють свої продукти день у день.

Орієнтація на клієнта - ми завжди діємо, думаючи про нашого клієнта - це є основою нашого бізнесу. Кожна людина, кожен клієнт, кожна культура - різні.

Чесність - ми поважаємо компроміси, досягнуті з клієнтами та партнерами, цілком і з повною прозорістю.

Новаторство і прагнення до вдосконалення - будь-який виріб, процес і послугу можна і потрібно покращувати.

Наша продукція сертифікована
logo-0
logo-1
Матеріально-технічна база
slide-1
Команда спеціалістів
specialist-1
Корчевний Ігор Ігорович
начальник відділу сервісу
specialist-2
Топчій Ірина Петрівна
менеджер відділу сервісу та ремонту
specialist-1
Волоський Сергій Олександрович
комерційний директор
specialist-2
Щербина Андрій Сергійович
начальник комерційного відділу
specialist-3
Цибань Аліна Володимирівна
менеджер з продажу комерційної техніки
specialist-4
Однорог Наталія Миколаївна
менеджер з продажу комерційної техніки