v-ukraine-poyavilis-pervye-refrizheratornye-avtomobili-na-elektrotyage
В Україні з'явилися перші рефрижераторні автомобілі на електротязі
  • Перші два електричні розвізні автомобілі MAN eTGE, реалізовані на українському ринку компанією MAN Truck & Bus Ukraine, нещодавно знову стали першопрохідцями. Річ у тім, що покупець машин – компанія МХП вирішила перетворити їх в рефрижераторні фургони.

    Переобладнання довірили фахівцям Черкаського підприємства InterCargoTruck, яке спеціалізується на виготовленні різних типів фургонів на вантажних шасі. У підсумку з воріт підприємства вийшли перші в Україні рефрижераторні автомобілі на електротязі. Хочеться вірити, що вітчизняні перевізники візьмуть це на замітку і почнуть оновлювати свої автопарки екологічно чистим транспортом.

    v-ukraine-poyavilis-pervye-refrizheratornye-avtomobili-na-elektrotyage-2
  • Зазначимо, що розвізні фургони MAN eTGE поки що не мають аналогів на українському ринку. Ця модель справді заслуговує на увагу – і невипадково вона бере участь у Всеукраїнській акції “Автомобвль року в Україні 2021” і боротиметься за перемогу в номінації “комерційний автомобіль”.

    v-ukraine-poyavilis-pervye-refrizheratornye-avtomobili-na-elektrotyage-3
  • Нагадаємо, що MAN eTGE оснащений електромотором потужністю 100 кВт, який живлять батареї ємністю 36 кВт. У результаті машина може проїхати без підзарядки до 173 км (за циклом NEDC). Батареї розміщені під підлогою, а тому вони не крадуть корисного простору вантажного відсіку — внутрішній обсяг становить 10,7 м куб. Водночас вантажопідйомність електрофургона залежно від модифікації стартує від 980 кг і досягає 1580 кг.